کد خبر: 41186
تاریخ انتشار: دوشنبه, 21 بهمن 1398 - 08:28

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

نشست «حفاظت مرمت ابنیه تاریخی» برگزار می شود

منبع : روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 6
نشست «حفاظت مرمت ابنیه تاریخی» با عنوان "یادگاری نویسی ممنوع" چهارشنبه 23  بهمن ماه ساعت 9، به همت کتابخانه جهان آرا در دبستان  فاطمیه یوسف آباد برگزار می شود.
نشست «حفاظت مرمت ابنیه تاریخی» برگزار می شود

به گزارش لیزنا، نشست «حفاظت مرمت ابنیه تاریخی» با عنوان «یادگاری نویسی ممنوع» در حالی برگزار خواهد شد که تعداد کثیری از بناهای تاریخی در سطح کشورمان در حال مرمت است،.تحلیل و بررسی کارهای انجام شده  برای حفظ بناهای تاریخی کشورکه تعدادی از آن برای این نشست انتخاب شده توسط کارشناسان  و نویسنده کودک و نوجوان اعظم بزرگی عضو پویش ملی حثظ میراث فرهنگی میراث فرهنگی ارائه می شود.

 در این نشست به موضوعات با عناوین نقش مرمت ابنیه های تاریخی در بازآفرینی و تحرک فضاهای شهری، بررسی مرمت مساجد بازار تاریخی، توسط کارشناس مطرح خواهد شد.

برگزاری چنین نشست هایی ضمن افزایش اطلاعات مرمتی برای دانش آموزان ودانشجویان و علاقمندان حاضر در جلسه باعث ارتقا جایگاه ارزشمند مرمت و حفاظت از بناهای تاریخی خواهد بود.

گفتنی است؛  نشست "حفاظت و مرمت ابنیه تاریخی " طی روزهای 23 و 30 بهمن  ماه جاری، ساعت 9 در دبستان  فاطمیه به نشانی یوسف آباد،خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی ،خیابان 15 به همت کتابخانه جهان آرا مدیریت فرهنگی هنری منطقه شش برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه های فرهنگی کتابخانه شهید جهان آرا  می توانند با شماره 88602358 تماس حاصل فرمایند.