کد خبر: 35552
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 20 تیر 1397 - 14:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

بازخوانی قصه «ریزک و ویزک» در «زیر گنبد کبود» فرهنگسرای فردوس

منبع : لیزنا
کتابخانه فرهنگ‌سرای فردوس، قصه «ریزک و ویزک» اثر «طاهره ایبد» را در «زیر گنبد کبود» برای کودکان بازخوانی می کند.
بازخوانی قصه «ریزک و ویزک» در «زیر گنبد کبود» فرهنگسرای فردوس

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، «زیر گنبد کبود» برنامه مطالعه گروهی کتاب، قصه خوانی خلاق و ساخت کاردستی است که با هدف ارتقای فرهنگ مطالعه، تقویت مهارت‌های گفتاری، قدرت فهم و بیان، پرورش خلاقیت، آموزش زبان و افزایش گنجینه واژگان کودکان زیر 7 سال، پنج شنبه، 21 تیر ماه ساعت 10 در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

در جریان برگزاری این برنامه، «پری رضوی» از نویسندگان حوزه کودک و نوجوان با خوانش کتاب داستان «ریزک و ویزک» اثر «طاهره ایبد» نویسنده نام آشنای ادبیات کودک و نوجوان، بچه ها را با فرهنگ مطالعه و کتابخوانی آشنا می‌کند، سپس کودکان به ساخت کاردستی، کلاژ و اجرای نمایش خلاق با توجه به موضوع داستان خوانده شده، می‌پردازند.

کودکان علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به کتابخانه فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، بعد از چهارراه شهید سلیمی جهرمی مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره 44081043 تماس بگیرند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: