کد خبر: 39145
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 22 اسفند 1397 - 11:58
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی و معاون نوآموزی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان
  مدیرکل کتابخانه های عمومی و معاون نوآموزی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان با هدف گسترش همکاری ها با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی و معاون نوآموزی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

به گزارش لیزنا، نشست صمیمانه حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با معاون نوآموزی آموزش و پرورش در اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

حامد زارعی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار با اشاره به اجرای برنامه حلقه های مطالعاتی از سوی نهضت سوادآموزی در میان نوسوادان گفت: آمادگی داریم تا با همکاری دوجانبه، نشست کتاب‌خوان ویژه نوسوادان و جلسات شعر خوانی و نقد کتاب را با حضور نوسوادان در کتابخانه ها برگزار کنیم.

زارعی  خواستار تهیه تقویم کاری مشترک، منعطف و عملیاتی برای سال آینده شد و گفت: باید بگونه ای برنامه ریزی شود تا مراجعه افراد به کتابخانه ها زیاد شده و این امر باعث ایجاد نتایج مثبت در جامعه شود.

احمد امیر شاهی، معاون نوآموزی سازمان آموزش و پرورش استان نیز در این دیدار گفت: بحث کتاب و کتابخوانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مطالعه باعث تثبیت آموزش در نوسوادان می شود. به همین منظور در نهضت سواد آموزی شعار خواندن با خانواده را سر لوحه کاری خود قرار داده ایم و با تشکیل حلقه های مطالعاتی و ارسال کتاب و منابع به آدرس نو سوادان آن ها را به مطالعه کتاب در کنار سایر اعضای خانواده تشویق و ترغیب می کنیم

وی افزود: جامعه ای که دانش دارد، قدرت، توانایی و نفوذ دارد و ما باید بگونه ای برنامه ریزی کنیم تا فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه گسترش یابد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: