کد خبر: 27571
تاریخ انتشار: دوشنبه, 02 اسفند 1395 - 11:30
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

نقد و بررسی کتاب « تاریخ مستطاب آمریکا » در سرای اهلم قلم

منبع : لیزنا
نشست نقد و بررسی کتاب « تاریخ مستطاب آمریکا » اثر محمدصادق کوشکی سه‌شنبه سوم اسفندماه در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.
 نقد و بررسی کتاب « تاریخ مستطاب آمریکا » در سرای اهلم قلم

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومي خانه كتاب، در ششمين  نشست از سلسله نشست‌های «سه‌شنبه‌هاي كتاب طنز»به همت موسسه خانه كتاب « تاريخ مستطاب آمريكا » با حضور اسماعيل امينی، سيدحامد موسوی، اميد مهدی نژاد، مازيار بيژنی و نويسنده اثر در سرای اهل قلم نقد و بررسی می‌شود.

محمدصادق كوشكي در اين كتاب در سه فصل به موضوعاتی چون تأسيس آمريكا و فضای داخلی آن، سياست‌های آمريكا در عرصه بين‌المللی و سياست‌های آمريكا در قبال ايران، با زبانی طنز به روايت تاريخ آمريكا می‌پردازد و در كنار آن در هربخش از كتاب كاريكاتورهای كشيده شده توسط مازيار بيژنی نيز استفاده شده است.

 در اين كتاب از منابع مرتبط با آمريكا  كه در خارج از جمهوری اسلامی توليدشده‌ استفاده شده است. همچنين نويسنده برای نگارش اين كتاب از مشاوره عباس سليمی نمين و فواد ايزدی دو نفر از چهره‌های آشنا با تاريخ آمريكا بهره برده است

گفتنی است، این نشست از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سرای اهل قلم، واقع در خيابان انقلاب، خيابان برادران مظفر (صبا) جنوبي، كوچه نصير،پلاك ۲، برگزار خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: