کد خبر: 38255
تاریخ انتشار: شنبه, 22 دی 1397 - 10:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

جایزه دکتر مجتبایی در پله هشتم

منبع : روابط عمومی مرکز فرهنگی شهر کتاب
مراسم اهدای جوایز به برگزیدگان هشتمین دوره جایزه دکتر فتح‌الله مجتبایی در روز سه‌شنبه ۲۵ دی، ساعت ۱۶:۳۰ با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.
جایزه دکتر مجتبایی در پله هشتم

به گزارش لیزنا، در این مراسم، گزارشی از پایان‌نامه‌های ارسالی به هشتمین دوره جایزه‌ ارائه می‌شود و دکتر فتح‌الله مجتبایی، دکتر محمود عابدی، دکتر علی‌اشرف صادقی، دکتر تقی پورنامداریان، دکتر حسین معصومی‌همدانی، دکتر محمدرضا موحدی و علی‌اصغر محمدخانی درباره وضعیت پژوهش‌های ادبی و عرفانی و پایان‌نامه‌های دو حوزه زبان و ادبیات فارسی، ادیان و عرفان سخن می‌گویند و کتاب «تبارشناسی اشراقیان» نوشته دکتر زهرا زارع، برگزیده پنجمین دوره جایزه‌ در رشته ادیان و عرفان، رونمایی می‌شود.

ایم مراسم در در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار خواهد شد.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: