کد خبر: 41476
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 27 فروردين 1399 - 11:52

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

فراخوان خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور

منبع : لیزنا
شماره آتی خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور به موضوع سواد سلامت اختصاص داده شد.
فراخوان خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژاد، عضو هیات مدیره و مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود:  با همت و تلاش کمیته انتشارات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه جنوب کشور و همچنین دبیران بخش های مختلف خبرنامه، شماره چهارم از دوره سوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه جنوب کشور به صورت الکترونیکی منتشر شد. علاقه‌مندان می توانند برای مطالعه این شماره خبرنامه که به موضوع اخلاق پژوهشی پرداخته به نشانی ilisasrb.ir/nameh  مراجعه نمایند.

این خبرنامه شامل بخش های سخن سردبیر، یادداشت های علمی،‌گفتگو، تجربه (خاطره)، تازه ها،‌ معرفی کتاب و پایگاه های اطلاعاتی است و با پشتکار و جدیت تمامی دست اندرکاران نشریه منتشر شده است. 

لازم به ذکر است شماره آتی خبرنامه به موضوع سواد سلامت خواهد پرداخت؛ لذا از تمامی علاقه‌مندان،‌ پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان دعوت می شود مطالب ارزشمند خود را حداکثر تا 31 اردیبهشت ماه 1399 به نشانی پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند تا در صورت پذیرش،‌ به نام خود آن ها در شماره بعدی نشریه منتشر شود.