کد خبر: 1787
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 05 خرداد 1389 - 10:13

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

امروز و فردا سومین همایش سراسری ادکا برگزار می شود

سومین همايش سراسری ادکا با عنوان "مطالعات ميان رشته اي كتابداري و اطلاع رساني: وضعيت موجود، چشم انداز مطلوب" امروز و فردا  برگزار می شود.

 به گزارش پایگاه خبری کتابداری و اطلاع رسانی (لیزنا)، سومين همايش سراسري اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي كتابداري و اطلاع رساني ايران (ادكا) با همكاري انجمن علمي دانشجويي كتابداري و اطلاع رساني دانشگاه شيراز امروز و فردا  در شیراز برگزار می شود.

 

محورهاي همايش شامل  مباني نظري، تعاريف، انواع، ضرورت ها و فوايد مطالعات ميان رشته اي، تبيين علمي حوزه كتابداري و اطلاع رساني: مرزهاي واقعي و مجازي، مطالعات ميان رشته اي در نظام آموزشي كتابداري و اطلاع رساني، جايگاه مطالعات ميان رشته اي در پژوهش هاي كتابداري و اطلاع رساني، نقش مطالعات ميان رشته اي در توليدات علمي كتابداري و اطلاع رساني، مطالعات ميان رشته اي: تفكر خلاق و تفكر انتقادي، مفاهيم استعاري، مانع يا عامل ترويج مطالعات ميان رشته اي، كتابخانه ها و خدمات نوين كتابخانه اي و حمايت از فعاليت هاي ميان رشته اي، تعامل ميان رشته اي كتابداران، اطلاع رسانان و آرشيويست ها با متخصصان ساير رشته ها، چالش ها و موانع فعاليت هاي ميان رشته اي در مطالعات كتابداري و اطلاع رساني و چشم انداز آتي است.

برچسب ها :
کتابدار
|
Iran
|
1391/08/30 - 08:40
0
0
با سلام من چطور میتونم به مقالاتی که به این همایش راه پیدا کردن دست پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهشون نیاز دارم واسه تکمیل مقاله خودم.
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: