کد خبر: 43153
تاریخ انتشار: سه شنبه, 07 بهمن 1399 - 14:23

داخلی

»

کتاب

سومین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌قرمزها» تمدید شد

منبع : مجمع ناشران انقلاب اسلامی
سومین دوره مسابقه بزرگ «کتاب‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌قرمزها» نوشتۀ فاطمه بهبودی، با همکاری انتشارات سوره مهر و مرکز رسانه‌ای شیرازه در حال برگزاری است.
سومین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» با محوریت کتاب «پوتین‌قرمزها» تمدید شد

به گزارش لیزنا، این پویش از آبان 99 آغاز شد و قرار بود تا دهه فجر ادامه داشته باشد ولی با توجه به استقبال گسترده مخاطبان تا  25اسفند99 تمدید شد.

کتاب «پوتین‌قرمزها» خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در دوران دفاع مقدس است. او طی مصاحبه‌هایی به همت فاطمه بهبودی، خاطرات خود را از بازجویی افسرهای رده‌بالای عراقی بیان کرده است.

بهبودی داستان را با بازجویی یکی از این افسرهای رده‌بالا آغاز می‌کند و با این روش، خواننده را به فضای اصلی داستان می‌کشاند. سپس به گذشته راوی باز می‌گردد و زندگی او را روایت می‌کند. در واقع فصل‌های کتاب بین گذشته راوی تا زمانی که او به مسئولیت جنگ روانی قرارگاه می‌رسد، در رفت و آمد است. بخش‌هایی که نویسنده از زندگی شخصی راوی بیان کرده، شامل بخشی از روابط خانوادگی و برادران راوی، تحصیلات و شغل‌های قبلی وی و فعالیت‌های انقلابی اوست.

کتاب «پوتین‌قرمزها» در 392 صفحه منتشر شده است که در دوره برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «کتاب‌قهرمان» با قیمت چهل‌هزار تومان به فروش خواهد رسید.

علاقه مندان برای تهیه کتاب، علاوه بر مراجعه به کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانند به سایت کتاب‌قهرمان و سایت انتشارات سوره مهر و کتابیکا مراجعه کرده یا عدد 5 را به شماره 50005460 ارسال کنند. همچنین نسخه الکترونیکی و صوتی کتاب در نرم‌افزار «کتاب‌قهرمان» موجود است.

جوایز این دوره از مسابقه بزرگ «کتاب‌قهرمان» شامل ده جایزه سه‌میلیون‌ریالی ویژه خریداران کتاب، چهارده جایزه پنج‌میلیون‌ریالی ویژه خوانندگان کتاب و همچنین جوایز ویژه همراهان وفادار به میزان سه جایزه ده‌میلیون‌ریالی، دو جایزه بیست‌میلیون‌ریالی و جایزه ویژه سی‌میلیون‌ریالی خواهد بود.

علاقه مندان  برای شرکت در مسابقه به سایت ketabghahreman.com مراجعه کنند.