کد خبر: 41299
تاریخ انتشار: یکشنبه, 04 اسفند 1398 - 08:13

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

کارگاه آموزشی" امنیت کاربران در فضای مجازی" برگزار شد

منبع : لیزنا
کارگاه آموزشی " امنیت کاربران در فضای مجاری " توسط انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور برگزارشد .
کارگاه آموزشی" امنیت کاربران در فضای مجازی" برگزار شد

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژاد، عضو هیات مدیره و مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی انجمن کتابداری شاخه منطقه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود: کارگاه آموزشی " امنیت کاربران در فضای مجاری " توسط انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس با تدریس جواد کامیابی (مدرس دانشگاه در حوزه امنیت شبکه، نفوذگری و ضد نفوذ و امنیت اطلاعات) برگزار شد. در این جلسه به بحث در خصوص فناوری اطلاعات، ویژگی های جرائم و خطرات فضای مجازی، حوزه های آسیب پذیر، مخاطرات امنیتی در فضای سایبر، باج افزار و استفاده از مکانیزمهای امنیتی پرداخته شد. شرکت کنندگان در طول این کارگاه که به صورت تعاملی برگزار شد در خصوص مباحث مطرح شده،  ضمن ورود به موضوعات و اظهار نظر، پاسخ های خود را دریافت کردند . 

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی به صورت مجازی (جلسه ضبط شده) نیز می توانند از تاریخ 10/12/98 به لینک دوره های آموزشی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور در وب سایت آرموک به نشانی http://libiran.ir/register/cat/17   مراجعه و ثبت نام نمایند.

 شایان ذکر است که به تمام شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهی رسمی از سوی انجمن کتابداری شاخه جنوب کشور ارائه می شود.