کد خبر: 41650
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 ارديبهشت 1399 - 12:21

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

دعوت استاندار آذربایجان غربی از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی
استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با صدور پیامی، مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
دعوت استاندار آذربایجان غربی از مردم برای مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

به گزارش لیزنا، استاندار آذربایجان‌غربی به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با صدور پیامی، مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام محمدمهدی شهریاری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آگاه سازی افراد و ترویج فرهنگ مطالعه نیازمند برنامه ریزی برای انجام اموری است که عامه مردم بتوانند از آن بهره ببرند. نهاد کتابخانه های عمومی، متولی اجرای فعالیت های فرهنگی و کتاب محور است و برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز بر عهده این نهاد فرهنگی است.

با توجه به شرایط کنونی جامعه، این جشنواره در بستر فضای مجازی در حال برگزاری است، از این رو فرصتی مغتنم برای مطالعه در ایام فعلی فراهم آورده است. بی شک مطالعه آثار ارزشمند و پرمحتوا مرتبط با اهل بیت علیهم السلام که به عنوان هادیان مسیر تعالی بشریت مطرح هستند در ارتقای سطح فکری و معنوی جامعه اثر بخش خواهد بود.

اینجانب ضمن قدردانی از برگزار کنندگان دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، عموم مردم فرهنگ دوست استان آذربایجان غربی و خانواده های محترم آنان را به شرکت در بخش های مختلف این جشنواره دعوت می کنم. شایسته است دستگاه های استان در برگزاری باشکوه و شایسته این جشنواره از همه ظرفیت های موجود استفاده کنند.