کد خبر: 48371
تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 بهمن 1402 - 07:51

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه تمدید شد

منبع : نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
محمدمهدی زرافشان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از تمدید مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب خوان و رسانه تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲ خبر داد.
مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه تمدید شد

به گزارش لیزنا، محمدمهدی زرافشان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد از تمدید مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه خبر داد.

زرافشان در این باره گفت: به دلیل بروزرسانی سامانه جشنواره و درخواست اهالی رسانه برای ارسال آثار، مهلت شرکت در دومین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

وی افزود: اهالی رسانه، کتابخوانان و عموم مردم می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی festival.iranpl.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر با ارسال اثر در این دوره از جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است، دومین دوره جشنواره کتاب‌خوان و رسانه، با رویکردهای سه‌گانه تمرکز بر «کتابخانه عمومی» و «کتاب‌خوانی»، توجه به «رسانه‌های نوین» و قالب‌های متنوع و شرکت «کتاب‌خوانان» در جشنواره به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود. تمامی آثار منتشرشده در بازه زمانی ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ با موضوعات مرتبط در دومین دوره جشنواره پذیرفته می‌شود.

محسن برمهانی، معاون سیمای سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران؛ کمیل خجسته، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی؛ سیدمحمود رضوی، مشاور فرهنگی رئیس مجلس شورای اسلامی؛ محمد سرشار، مدیر فرهنگی و نویسنده؛ فاطمه عزیزآبادی فراهانی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و عضو حقیقی هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور و فرشاد مهدی‌پور معاون امور امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکام جداگانه‌ای از سوی مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و رئیس جشنواره، به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه» منصوب شده بودند.