کد خبر: 41989
تاریخ انتشار: دوشنبه, 23 تیر 1399 - 07:54

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

برگزاری نشست مجازی «سناریوهایی برای فردای فرهنگ مکتوب و کتابخانه‌های عمومی»

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
نشست مجازی «زیست‌فرهنگ در جهان شبکه‌ای آینده: سناریوهایی برای فرهنگ مکتوب و کتابخانه‌های عمومی» با حضور سه عضو هیأت علمی دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع) و مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می‌شود.
برگزاری نشست مجازی «سناریوهایی برای فردای فرهنگ مکتوب و کتابخانه‌های عمومی»

به گزارش لیزنا، نشست مجازی «زیست‌فرهنگ در جهان شبکه‌ای آینده: سناریوهایی برای فرهنگ مکتوب و کتابخانه‌های عمومی» با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، از ساعت ۱۰ تا ۱۲ سه‌شنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۹ با سخنرانی دکتر محمدمهدی ذوالفقارزاده (عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مجری علمی طرح آینده‌نگاری کتابخانه‌های عمومی)، دکتر سید مجید مطهری‌نژاد (عضو هیأت علمی دانشکدهٔ فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام) و دکتر امیرهوشنگ حیدری (سرپرست گروه آینده‌اندیشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور) برگزار می‌شود.

مشارکت مغتنم دانشوران و اندیشمندان در این نشست مجازی (با ظرفیت ۳۰ مشارکت کننده) از طریق پیوند (https://www.skyroom.online/ch/ricac/farhang) میسر است.

این نشست در اجرای تفاهم‌نامه همکاری میان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود که پیش از این در خردادماه ۱۳۹۸ با هدف توسعهٔ همکاری‌های علمی و پژوهشی و بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر منعقد شده بود.