کد خبر: 45027
تاریخ انتشار: شنبه, 18 دی 1400 - 14:39

داخلی

»

کارگاه

برگزاری کارگاه «آشنایی با ابزارهای ساخت پروفایل پژوهشی»

منبع : لیزنا
انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس کارگاه اموزشی« آشنایی با ابزارهای ساخت پروفایل پژوهشی» را برگزار می کند.
برگزاری کارگاه «آشنایی با ابزارهای ساخت پروفایل پژوهشی»

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژاد، مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود:  کارگاه آموزشی «آشنایی با ابزارهای ساخت پروفایل پژوهشی» توسط انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران – شاخه منطقه جنوب کشور با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، با تدریس دکتر عاطفه کلانتری (کتابدار و مسئول کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین) و یاسمین سعادت (کتابدار بیمارستان شهید دکتر فقیهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز) در تاریخ چهارشنبه و پنج شنبه  22 و 23 دیماه  1400 ساعت 10 الی 12 برگزار خواهد شد.

پروفایل پژوهشی، چیستی، اهمیت و نحوه ساخت، mendeley, Scopus ID و ORCID از جمله مواردی است که در روز چهارشنبه و آشنایی با researchgate، ایجاد پروفایل در publon، ایجاد پروفایل در Google scholar از جمله مواردی است که در روز پنج شنبه در این کارگاه آموزشی تدریس خواهد شد.

شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان است و علاقه مندان برای ثبت نام می توانند تا تاریخ دوشنبه  20 دیماه ساعت 24 به نشانی ilisasrb.ir منوی اصلی قسمت ثبت نام در کارگاه ها مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که  لینک ورود به کارگاه آموزشی، یک روز قبل از برگزاری کارگاه برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09171191730 / شاه نظر – مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور تماس بگیرند.