کد خبر: 39462
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1398 - 12:00
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

با هدف معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

حضور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران در نمایشگاه کتاب

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی تهران
اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران به‌منظور اطلاع‌رسانی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی کتابخانه‌های عمومی استان، در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شرکت کرد.
حضور اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران در نمایشگاه کتاب

به گزارش لیزنا، غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی با هدف تبیین، معرفی و اطلاع‌رسانی مناسب شرایط شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب برپا شد.

آگاهی از شرایط شرکت در نهمین  جشنواره کتابخوانی رضوی و امکان عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان تهران برای بازدیدکنندگان فراهم شده است و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با حضور در غرفه ضمن آشنایی با کتابخانه‌های عمومی تهران با دریافت معرفی‌نامه برای عضویت رایگان در نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود اقدام کنند.

غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران واقع در راهرو 29 سالن شبستان اصلی سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همه‌روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ پذیرای عموم است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و ادب