کد خبر: 42127
تاریخ انتشار: سه شنبه, 21 مرداد 1399 - 12:14

داخلی

»

کتاب

به مناسبت ماه محرم کتاب «مقتل نوجوان» منتشر شد

منبع : مجمع ناشران انقلاب اسلامی
کتاب «مقتل نوجوان» زندگینامه و سیر حوادث منتهی به کربلا و عاشورا را بطور مستند و عالمانه و بر طبق شیوه «مقتل نویسی» امّا روان و ساده ویژه نوجوانان، تدوین و به تصویر کشیده است.
به مناسبت ماه محرم کتاب «مقتل نوجوان» منتشر شد

به گزارش لیزنا، «مقتل خوانی» از جمله سفارش‌های ائمه علیهم‌السلام در عزای سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است. در ماه محرم خیمه‌های هیأت‌های مذهبی برپا می‌شوند و پرچم‌های «هیهات مناالذّله» در سراسر کشور خبر از رسیدن شور شیدایی، عشق و تشنگی، زیبایی و شهادت، اسارت و حزن و اندوه می‌دهند.

نوجوانان نیز در این ماه خیمه‌هایی به عشق حضرت قاسم بن الحسن و حضرت علی‌اکبر و حضرت علی‌اصغر علیهم‌السلام برپا می‌کنند. مطالعه این کتاب در خیمه‌ها و در خانواده‌ها، برای نوجوانان، معرفت‌افزا و تقویت‌کننده ایمان و عشق به سالار شهیدان و راه شهادت بوده و باعث افزایش کینه و نفرت به یزیدیان تمام تاریخ می‌شود. نمونه آن در این زمان، آمریکا و اسرائیل و تکفیری‌های جهان اسلام هستند که در کشتار مسلمانان مظلوم شمر گونه عمل می‌کنند.

این کتاب توسط آقای «علی شعیبی» تألیف شده و مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت آن را در 112 صفحه رقعی با گرافیک زیبا و در عین حال با نشانه عزا و شهادت توسط آقای امیروحید سعیدی‌فر با قیمت 000/180 ریال منتشر نموده است.

علاقه مندان جهت تهیه این کتاب نفیس و برخورداری از تخفیف 25درصدی آن با شماره‌های 66411151 ـ 09352300564 تماس حاصل فرمایند. در صورت سفارش تعداد زیاد برای هدیه به نوجوانان هیئت‌ها، با نامه هیأت از تخفیف 35درصدی برخوردار می‌شوند.شماره نمابر مؤسسه 66970205 است.