کد خبر: 42463
تاریخ انتشار: سه شنبه, 22 مهر 1399 - 12:10

داخلی

»

کتاب

فراخوان بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان منتشر شد

منبع : موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
فراخوان بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان منتشر شد.
فراخوان بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان منتشر شد

به گزارش لیزنا، بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان با هدف شناسایی و معرفی کتاب های برتر، حمایت و تشویق پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران و کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می شود.

بر اساس فراخوان بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان، کتاب های ارسالی باید برای اولین بار از ابتدای فروردین 1397 تا پایان اسفند 1398 اعلام وصول شده باشد.

همچنین، پدیدآورندگان اصفهانی که در سراسر کشور فعالیت دارند(ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه الزامی است)، کتاب های منتشر شده با موضوع اصفهان در سراسر کشور و ناشران اصفهانی امکان شرکت در این دو سالانه را خواهند داشت.

بر اساس این فراخوان، کتاب های کمک درسی مشمول شرکت در بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان نمی شوند. همچنین، هر شرکت کننده مجاز به شرکت در همه بخش ها و به هر تعداد کتاب است و لازم است به تعداد بخش های مورد تقاضا، فرم درخواست در  پایگاه اینترنتی  Isfahan.farhang.gov.ir تکمیل شود. ارائه فرم درخواست تکمیل شده به همراه دو نسخه از کتاب به دبیرخانه الزامی است.

علاقمندان می توانند تا پایان مهر ماه آثار خود را به دبیرخانه بیست و پنجمین دو سالانه کتاب سال اصفهان به نشانی اصفهان، ابتدای خیابان آبشار سوم، بعد از پل غدیر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دبیرخانه دوسالانه جایزه کتاب استان ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 5 -36309091 داخلی 229 و 227 تماس بگیرند.