کد خبر: 42472
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 23 مهر 1399 - 09:44

داخلی

»

کتاب

انتصاب اعضای هیأت علمی جایزه جلال

منبع : موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
اعضای هیأت علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.
انتصاب اعضای هیأت علمی جایزه جلال

به گزارش لیزنا، پس از پیشنهاد هیأت امنای جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد، دکتر سیدعباس صالحی در احکام جداگانه، ابراهیم محمد حسن‌بیگی، حمید حسام، محمدرضا شرفی‌خبوشان، مصطفی جمشیدی، علی چنگیزی، ابوالفضل حری، مرتضی سرهنگی، مریم مشرف و محمدرضا بایرامی را به عنوان هیئت علمی سیزدهمین دوره این رویداد ادبی منصوب کرد.

پیش‌ از این ابراهیم محمد حسن‌بیگی به عنوان دبیر علمی و مصطفی راضی جلالی به عنوان دبیر اجرایی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شده بودند.

تصویب شیوه‌نامه اجرایی و نیز انتخاب هیئت داوران چهار بخش «داستان بلند و رمان»، «داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» از عمده ترین وظایف هیئت علمی جایزه ادبی جلال آل احمد است.

در متن حکم اعضای هیئت علمی سیزدهمین دوره جایزه جایزه ادبی جلال آل احمد آمده است: « نظر به پیشنهاد معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و با توجه به سوابق و تجارب ارزنده شما در زمینه ادبیات داستانی به موجب این حکم به عنوان«عضو هیئت علمی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می شوید.  مقتضی است بر اساس وظایف مندرج در آیین نامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص  این جایزه اقدام لازم را معمول فرمایید.»

برچسب ها :