کد خبر: 43059
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 دی 1399 - 19:43

داخلی

»

کتاب

ثبت ‎نام نهادها و سازمان ها برای خرید کتاب در نمایشگاه مجازی آغاز شد

منبع : روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‌نام سازمان‎ها و نهادها برای دریافت بن نهادها و سازمان‎ها جهت خرید کتاب از نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.
ثبت ‎نام نهادها و سازمان ها برای خرید کتاب در نمایشگاه مجازی آغاز شد

به گزارش لیزنا، علیرضا اسماعیلی گفت: امسال نیز به روال سال‌های قبل بن خرید کتاب جهت تجهیز کتابخانه‎های نهادها و سازمان‎ها و یا تامین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی‎ و یا افراد سازمان یا نهاد تعلق می‎گیرد.

وی با اشاره به آغاز ثبت‎نام درخواست‌ها از تاریخ 23 دیماه عنوان کرد: بن‎های خرید کتاب برای نهادها و سازمان‎ها به صورت الکترونیکی صادر شده و صرفا در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت استفاده دارند.

وی یادآور شد: بدیهی است در صورت عدم استفاده از بن‎های مذکور پس از پایان نمایشگاه و تسویه با ناشران، مبالغ مصرف نشده عودت داده خواهد شد.

سازمان‏ها و نهادهای متقاضی می‎توانند درخواست‎های خود را به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم هوشمند به شماره 38512721 تماس بگیرند و یا به شماره 09027598368 از طریق واتس اپ پیام دهند.

همچنین درخواست‎های مذکور باید خطاب به دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شوند و ذکر نام و نام خانوادگی نماینده تام الاختیار، کدملی و شماره همراه جهت هماهنگی‎های لازم الزامی است.