کد خبر: 41694
تاریخ انتشار: سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 - 09:51

داخلی

»

کتاب

با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟ منتشر شد

منبع : انتشارات قدیانی
انتشارات قدیانی کتاب با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟ اثر «کبی یامادا» را منتشر کرد.
با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟ منتشر شد

به گزارش لیزنا،  کتاب «با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟» اثر «کبی یامادا» با ترجمه‌ی «مهدی حجوانی» در نوبت اول چاپ روانه‌‌ی بازار کتاب شد.

کتاب با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟، اثری است از کوبی یامادا به تصویرگری می بیزم این کتاب روایت داستان پسر کوچکی است که با یک مشکل رو به رو می شود، او ابتدا می خواهد مشکلش را نادیده بگیرد و از آن دوری کند، اما مشکل او را رها نمی کند و هرچه می گذرد بزرگ تر می شود، تا جایی که پسر تصمیم می گیرد چاره ای دیگر برای مقابله با آن بیندیشد.

این داستان درسی آموزنده برای کودکان دارد و به آن ها نشان می دهد که مشکلات همیشه بد نیستند و باید با آن ها رو به رو شد.

تصویرهای کتاب به نوعی الهام‌بخش و تعیین‌کننده‌ی مسیر داستان است و اگر تصاویر حذف شود لمس داستان و دریافت پیام کتاب مشکل به نظر می‌آید.

کوبی یامادا نخستین بار با نوشتن این کتاب نویسندگی را آغاز کرد و در ادامه‌ی آن کتاب‌های «با فکرهای تازه چه می‌کنی؟» و «با مشکل‌های جدید چه می‌کنی؟» را نوشت..

یامادا برای کتاب «با فکرهای تازه چه می‌کنی؟» برنده‌ی جایزه‌ی کتاب‌های تصویری ناشران مستقل را در بخش کتاب‌های مناسب برای همه‌ی سن‌ها در سال ۲۰۱۴ شده است. در سال ۲۰۱۸ هم برای کتاب آخر «چه کار می‌کنی با یک فرصت جدید؟» برنده‌ی همین جایزه شد.

انتشارات قدیانی این کتاب را با ترجمه‌ی مهدی حجوانی در قطع رحلی، جلد سخت و قیمت 45000تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.