کد خبر: 41939
تاریخ انتشار: یکشنبه, 15 تیر 1399 - 08:34

داخلی

»

کتاب

به مناسبت روز قلم ؛

راه اندازی شبکه مولفان و مخاطبان کتاب نیستان

منبع : انتشارات کتاب نیستان
انتشارات نیستان همزمان با روز قلم شبکه مجازی مولفان و مخاطبان کتاب را به منظور ایجاد بستر مناسب ترویج کتاب برای همه ذینفعان و علاقه‌مندان به کتاب راه اندازی می‌کند.
راه اندازی شبکه مولفان و مخاطبان کتاب نیستان

به گزارش لیزنا، انتشارات نیستان بر این باور است باید همه ما تلاش کنیم که با هم افزایی بین ناشر، مولف و علاقمندان به کتاب بیش از پیش کتاب را به جامعه معرفی و عرضه کرده چرا که توان تک تک ما در مقابله با بستر­های جایگزین کتاب در فضای مجازی بسیار ضعیف و محدود است.

از این رو انتشارات کتاب نیستان با همکاری کتاب پلاس، بستری را برای مولفان فراهم نموده است که در آن مولف می تواند به صورت مستقل پویشهای مطالعاتی، مسابقات کتابخوانی و جشنواره های فرهنگی مبتنی بر کتاب های تالیفی خود را  در قالب باشگاه های کتابخوانی برگزار کند و رویدادهای کتابی خود را اطلاع رسانی کند.

در این شبکه مولف با ایجاد یک یا چند باشگاه کتابخوانی می تواند مخاطبان خود را تشویق به فعالیت های فرهنگی مبتنی بر کتاب نماید و علاوه بر رصد فعالیت های آنان از تسهیلات و خدمات باشگاه بهره مند شوند.

مولفان در این شبکه بستری کاملا رایگان برای انجام فعالیتهای ترویجی و تبلیغی را در اختیار دارند که امیدواریم بتواند فصل جدیدی از همکاری بین ناشر و مولف پس از تالیف را پیش روی ما برای ارایه خدمات پس از فروش کتاب باز نماید.

در فاز بعدی در این شبکه مروجان کتاب نیز می­توانند از خدمات ترویجی کتاب­های نیستان بهره ­مند شوند.