کد خبر: 41952
تاریخ انتشار: دوشنبه, 16 تیر 1399 - 12:09

داخلی

»

کتاب

انتشار رمان «کلاف سردرگم»

منبع : انتشارات قدیانی
رمان کلاف سردرگم اثر ال ام مونتگمری با ترجمه محمد حسام برجیسیان در نوبت اول چاپ منتشر شد.
انتشار رمان «کلاف سردرگم»

به گزارش لیزنا، کلاف سر درگم A Tangled Web نام یک رمان کانادایی به نویسندگی لوسی ماد مونتگومری است که در سال ۱۹۳۱ به چاپ رسید. این رمان از معدود کتابهایی است که لوسی ماد مونتگومری برای بزرگسالان نگاشته است.

«ال.ام. مونتگمری» نویسنده‌ی محبوب کانادایی‌ست که علیرغم اینکه سالها از خلق آثارش می‌گذرد اما شخصیت‌های به یاد ماندنی داستان‌هایش هنوز هم برای خوانندگان جذابیت دارد.

وی که بیشتر به دلیل خلق شخصیت جذاب و دوست‌داشتنی «آنی شرلی» به معروفیت رسید در طی سال‌های پربار زندگی‌اش یک دیوان شعر، ۲۰ رمان، ۳۰ مقاله و ۵۳۰ داستان کوتاه منتشر کرد. آثار، خاطرات و دستنوشته‌های این نویسنده‌ی بزرگ به بسیاری از زبان‌ها ترجمه شده‌ و با استقبال زیادی روبرو شده است.

انتشارات قدیانی تاکنون از این نویسنده‌ی مشهور کتابهای بسیاری را به چاپ رسانده است. که می توان به «مجموعه‌‌ی هشت جلدی آنی شرلی»، «مجموعه‌ی سه جلدی امیلی در نیومون، امیلی و صعود، امیلی و جستجو»، «مجموعه‌ی دو جلدی قصه‌های جزیره» و آثاری از قبیل «جاده‌ای به گذشته» و «قصر آبی» اشاره کرد.

داستان کلی آن درباره‌ی دو خانواده‌ی بزرگ «پن‌هالو» و «دارک» است که طی سالیان متمادی، ۶۰ عضو هر یک با ۶۰ عضو دیگری پیوند زناشویی بسته‌اند و اینک پس از سال‌ها، شبکه‌ا‌ی درهم پیچیده‌ای از عواطف و روابط خانوادگی و بین فردی میانشان ایجاد شده است.

انتشارات قدیانی این رمان را در 304 صفحه با قیمت 38000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

 

برچسب ها :