کد خبر: 47700
تاریخ انتشار: یکشنبه, 12 شهریور 1402 - 12:05

داخلی

»

کتابخانه ملی

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری رایزن فرهنگی الجزایر شد

منبع : لیزنا
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری را به عنوان رایزن فرهنگی الجزایر تبریک گفت.
حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری رایزن فرهنگی الجزایر شد

به گزارش لیزنا،  علیرضا مختارپور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری در مدت زمان مسئولیت وی به عنوان رئیس اندیشگاه فرهنگی این سازمان، انتصاب او را به عنوان رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر  محمدرضا زائری

با سلام

اعتلای جایگاه شایسته علمی و فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در جامعه  محققان و پژوهشگران کشور بدون شک مرهون اقدامات و فعالیت های مؤثر  انسان های خدوم است . جناب عالی به عنوان یکی ازمدیران سازمان در دوران حضور خویش نقش اثرگذاری در رشد ، توسعه و پیشبرد اهداف سازمان و در راستای خدمت به ارتقای دانش و فرهنگ این مرزو بوم  با پیشینه کهن فرهنگی و تاریخی همت نموده اید .

بدین وسیله  از زحمات، تلاش ها  و همکاری صمیمانه شما  در مدت تصدی مدیریت وظایف « اندیشگاه فرهنگی سازمان» تشکر و  قدردانی  می نمایم. توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال مسألت دارم.

و من الله التوفیق

علیرضا مختـار پور

لازم به توضیح است حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری از دی ماه سال 1400 طی حکمی از سوی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به عنوان رئیس اندیشگاه فرهنگی این سازمان انتخاب شد و درشهریورسال جاری به عنوان رایزن فرهنگی جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر منصوب شد. راه اندازی سلسله نشست های «گفتگوی آزاد» در 17 جلسه و مرور داستان های کلاسیک دنیا به زبان انگلیسی از جمله فعالیت های شاخص دوره ریاست وی بر اندیشگاه فرهنگی این سازمان محسوب می شود.