کد خبر: 44419
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 07 مهر 1400 - 13:10

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

نشست «جامعه خدمت گیرنده» با حضور مدیر مجموعه‌ها و خدمات پژوهشی کتابخانه عمومی نیویورک برگزار می‌شود

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
هفتمین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «جامعه خدمت گیرنده» با حضور مدیر مجموعه‌ها و خدمات پژوهشی کتابخانه عمومی نیویورک برگزار می‌شود.
نشست «جامعه خدمت گیرنده» با حضور مدیر مجموعه‌ها و خدمات پژوهشی کتابخانه عمومی نیویورک برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، به همت دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، هفتمین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «جامعه خدمت گیرنده» با حضور دنیز هیبای، مدیر مجموعه‌ها و خدمات پژوهشی کتابخانه عمومی نیویورک و سید مهدی حسینی، معاون اداره‌ کل امور کتابخانه‌ها و مشارکت‌های نهاد برگزار می‌شود.

در این جلسه دنیز هیبای در خصوص ماموریت‌ها، جامعه خدمت گیرنده، مجموعه‌ها و گردش منابع، منابع دیجیتال، خدمات و مجموعه‌ها و ... به سخنرانی می‌پردازد. همچنین سید مهدی حسینی در خصوص خدمات کتابخانه‌های عمومی ایران سخنرانی خواهد کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این وبینار می‌توانند ۱۲ مهرماه ساعت ۱۸ الی ۲۰ به صفحه  اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/webinar  مراجعه یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی، صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آپارات  و اینستاگرام این جلسه را دنبال کنند.

گفتنی است، در سلسله وبینارهای «روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» تاکنون موضوعاتی مانند «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای»، «طراحی خدمات برای کتابخانه‌ها»، «جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی» و «چرا کتابخانه‌ها متفاوتند» مورد بررسی قرار گرفته‌است. این وبینارها به همت دفتر پژوهش نهاد و همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی و دبیری «منصور کوهی رستمی» رئیس هیئت مدیره انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شود.