کد خبر: 32252
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 30 آذر 1396 - 16:08

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای کتاب به کودکان زلزله‌زده کرمانشاهی توسط همدانی ها

منبع : لیزنا
 اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در راستای حمایت عاطفی از کودکان داغ‌دیده و زلزله‌زده کرمانشاه، هزار جلد کتاب کودک به این مناطق ارسال کرد.
اهدای کتاب به کودکان زلزله‌زده کرمانشاهی توسط همدانی ها

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی همدان، عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان، اظهار داشت: در راستای حمایت عاطفی از کودکان داغ‌دیده و زلزله‌زده کرمانشاه، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در اقدامی بشردوستانه، تعداد هزار جلد کتاب کودکانه به این مناطق ارسال کرد 

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی توسط کتابداران متخصص و توانمند، اظهار داشت: اهمیت نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در  کودکان بر کسی پوشیده نیست و نباید از ترغیب و تشویق آن‌ها به سمت مطالعه غفلت کرد.

 

وی با اشاره به روحیه لطیف کودکان و نیاز این قشر آینده‌ساز به بازی و سرگرمی، افزود: کودکان همواره در معرض آسیب‌های بیشتری نسبت به بزرگ‌سالان قرار داشته و به همین دلیل نیاز به حمایت ویژه‌ای دارند؛ امید است با خواندن این کتاب‌ها ذهنشان برای لحظاتی از اتفاق‌های پیرامون دور شده و لبخند بر لب آنان بنشیند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: