کد خبر: 28868
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 خرداد 1396 - 11:36
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

همایش

تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات «همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه های عمومی»

منبع : لیزنا
مهلت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی تا ۲۰ تیرماه سال‌جاری تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات «همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه های عمومی»

به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان اصفهان، با توجه به استقبال و تماس های مکرر دانشجویان و کتابداران و با هدف بهره گیری از حضور و مشارکت تعداد بیشتری از متخصصان، صاحبنظران، اساتید و دانشجویان علاقمند به شرکت در همایش، مهلت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه همایش تا ۲۰ تیر ماه ۹۶ تمدید گردید.

علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی comskills-esf.ir  نسبت به ثبت نام و ارسال مقالات اقدام نمایند.

 همایش ملی مهارت‌های ارتباطی برای کتابداران کتابخانه‌های عمومی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  طی روزهای هشتم و نهم آذرماه سال جاری در مرکز همایش‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار خواهد شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: