کد خبر: 25300
تاریخ انتشار: جمعه, 09 مهر 1395 - 11:21
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

12 مهر، روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی

منبع : لیزنا
بر اساس مصوبه شواری هماهنگی کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی روز 12 مهر ماه  در تقویم  این دانشگاه تحت عنوان «روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی» نام گرفت.
12 مهر، روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی

 به گزارش لیزنا، بر این اساس، در این روز کتابخانه مرکزی و سایر کتابخانه‌های دانشگاه  به معرفی خود و خدماتشان می‌پردازند. این روز با حضور دبیران انجمن‌های علمی، دانشجویی، اساتید و دانشجویان دانشگاه در کتابخانه‌‌های دانشگاه برگزار می‌شود.

 

 مراسم استقبال از دانشجویان جدید الورود رشته علم اطلاعات و دانش شناسی این دانشگاه در این  روز به منظور تداوم هر چه بیشر همکاری گروه و کتابخانه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار می‌شود.

 

تور کتابخانه گردی، برگزاری نمایشگاه کتب خریداری شده از نمایشگاه کتاب و ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های دانشگاه و نمایش مهندسی مجدد کتابخانه مرکزی و سایر کتابخانه‌ها از دیگر برنامه‌های این روز است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: