کد خبر: 28875
تاریخ انتشار: سه شنبه, 23 خرداد 1396 - 15:10

داخلی

»

اخبار کتاب

«عروس دریایی» در جمع نوجوانان کتابخوان

منبع : لیزنا
کتاب عروس دریایی با حضور مترجم کتاب کیوان عبیدی آشتیانی و رضوان خرمیان چهارشنبه ۲۴خرداد در نشست «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه های اجتماعی بررسی می‌شود.
«عروس دریایی» در جمع نوجوانان کتابخوان

 به گزارش لیزنا، براساس اعلام روابط عمومی فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی، «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان»، به همت رضوان خرمیان، نویسنده و مترجم کتاب‌های کودک و نوجوان فردا چهارشنبه 24 خرداد ماه ساعت 16 در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

بنابر اعلام خبر،  در هر جلسه یک کتاب برای مطالعه به نوجوانان پیشنهاد داده خواهد شد. بچه‌ها در طول دو هفته کتاب را تهیه و مطالعه می‌کنند، سپس در برنامه «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» که با حضور نویسنده یا مترجم کتاب برگزار می‌شود، نظرات و پرسش‌هایشان را درباره اثر خوانده شده مطرح می‌کنند.

نشست «کتابخوانی دسته‌جمعی نوجوانان» از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در فرهنگ‌سرای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به نشانی پاسداران، خیابان ناطق نوری، میدان قبا، برگزار می شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: