کد خبر: 33445
تاریخ انتشار: شنبه, 12 اسفند 1396 - 11:18
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

آفرینش‌های هنری به کتابخانه‌ مرجع کانون می‌رود

منبع : لیزنا
شصت و نهمین نشست ترویج کتاب‌خوانی با موضوع «آفرینش‌های هنری کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن» در کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری برگزار می‌شود.
آفرینش‌های هنری به کتابخانه‌ مرجع کانون می‌رود

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این نشست با حضور نادر موسوی‌فاطمی و مامک یحیی‌پور برگزار خواهد شد.

نادر موسوی فاطمی؛ داور هفتمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان تهران در سال ۱۳۹۳، کارشناس‌ارشد ارتباط تصویری از دانشگاه تهران است و علاوه بر برگزاری نمایشگاه‌های متعدد نقاشی و تصویرسازی، فعالیت‌های اجرایی بسیاری را در حوزه هنر انجام داده و دارای سوابق متعدد تدریس و پژوهش ‍است.

مامک یحیی‌پور نیز کارشناسی‌ارشد گرافیک، ارتباط تصویری، مدرس هنر در دانشگاه‌ها و مجامع فرهنگی، داوری در مسابقات متعدد عکس، پویانمایی، نقاشی، طراحی و برگزاری مسابقه‌ها و کارگاه‌های هنری، مسئولیت ‌گروه هنرهای تجسمی اداره‌کل آفرینش‌های هنری و ادبی کانون و کارشناس مسئولی واحد هنری کانون استان تهران را در سابقه‌های کاری خود ثبت کرده است.

بر این اساس مربیان هنری، فعالان حوزه‌ی کودک و نوجوان و علاقه‌مندان می‌توانند در این برنامه که ساعت 15 تا 17 روز دوشنبه 14 اسفند برگزار می‌شود، حضور یابند.

گفتنی است کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک 24،‌ ساختمان شهید ملک شامران واقع است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: