کد خبر: 34397
تاریخ انتشار: جمعه, 21 ارديبهشت 1397 - 17:03

داخلی

»

اخبار کتاب

 اختتامیه نمایشگاه کتاب با حضور معاون اول رئیس جمهور

منبع : لیزنا
 مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از حضور معاون اول رئیس جمهور در مراسم اختتامیه نمایشگاه خبر داد.
 اختتامیه نمایشگاه کتاب با حضور معاون اول رئیس جمهور

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از برگزاری اختتامیه این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در روز شنبه مورخ 22 اردیبهشت خبر داد و گفت: اختتامیه سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این مراسم که با حضور مسئولان نمایشگاه در نمیه طبقه شبستان برگزار می‌شود، غرفه‌های برتر نمایشگاه تقدیر خواهند شد.

صفری تصریح کرد: نمایشگاه کتاب تهران در آخرین روز خود به مانند روزهای قبل تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در نمایشگاه در مصلی امام خمینی (ره) حضور پیدا کنند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

ketabdar
|
Iran
|
1397/02/22 - 10:53
0
0
با سلام و تشکر بابت انعکاس اخبار نمایشگاه کتاب تهران.
اما یک انتقاد : از بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه کتاب در روز جمعه هیچ گونه خبری در لیزنا به چشم نمیخورد واین واقعا جای تعجب و تاسف دارد.
ما کتابداران به دید یک رسانه خبری خوب و قوی به شما مینگریم . آیا واقعا بازدید رهبر از نمایشگاه اهمیتی در حد فعالیت غرفه انجمن کلیمیان یا..... نداشت؟!!!!!!
پاسخ ها
کتابدار
| Iran |
1397/02/24 - 13:36
خبر حضور رهبر در نمایشگاه کتاب که در لیزنا هست
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: