کد خبر: 37636
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 10 آبان 1397 - 12:44
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نمايشگاه بازی و اسباب‌بازی در کتابخانه حسینیه ارشاد

منبع : روابط عمومی کتابخانه حسینیه ارشاد
کتابخانه عمومی حسينيه ارشاد به مناسبت اولين روز از «هفته جهانی بازی در کتابخانه» نمايشگاهی از مجموعه‌‌ بازی و اسباب‌بازی های خود را در معرض ديد عموم قرار می دهد.
 نمايشگاه بازی و اسباب‌بازی در کتابخانه حسینیه ارشاد

 به گزارش لیزنا، کتابخانه عمومی حسينيه ارشاد به مناسبت اولين روز از «هفته جهانی بازی در کتابخانه» نمايشگاهی از مجموعه‌‌ بازی و اسباب‌بازی های خود را در معرض ديد عموم قرار می دهد. اين مجموعه شامل بازی های قديمی کتابخانه از دهه‌ها‌ی 60 و70 شمسی و بازی و اسباب‌بازی های جديد موجود در بازار نشر در دهه‌ 90 است.

در اين رويداد شرکت کنندگان میتوانند براي انتخاب بازی های فکری مناسب مشاوره دريافت کنند، بازی های فکری قديمی و جديد ايرانی را از نزديک ببينند و آشنا شوند، با سابقه‌ فعاليت‌های کتابخانه در زمينه‌ بازی آشنا شوند و بازی های باکيفيت ايرانی را بشناسند.

این نمایشگاه روز شنبه، 19 آبان 1397 ساعت 9 تا 18 در خيابان دکتر علي شريعتي، نرسیده به میرداماد، کتابخانه حسينيه ارشاد برگزار می شود  و برای پژوهشگران، کتابداران، مربيان و والدین مناسب است.

در اين نمايشگاه به صورت همزمان مشاوره در زمينه‌ بازی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: