کد خبر: 40002
تاریخ انتشار: سه شنبه, 01 مرداد 1398 - 14:43
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

نمایشگاه منابع مرجع با موضوع «قالی و قالیبافی» برگزار می‌شود

منبع : کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد
هفدهمین نمایشگاه موضوعی دوهفتگی با موضوع «قالی و قالیبافی» از تاریخ 12 تا 24 مرداد ماه 1398 در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.
نمایشگاه منابع مرجع با موضوع «قالی و قالیبافی» برگزار می‌شود

 به گزارش لیزنا، کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به دلیل اهمیت آشنایی افراد با منابع مرجع و ضرورت استفاده از این دسته از منابع برای انجام پژوهش، نمایشگاه‌هایی از منابع مرجع موجود درباره «قالی و قالیبافی» در کتابخانه برپا خواهد کرد.

طراحان بزرگ فرش ایران چه کسانی هستند؟ قالیچه‌های تصویری ایران چه طرح و نقشی دارند؟ مرمت قالی‌ها و زیراندازها چگونه است؟ چه آرایه‌ها و نقوشی در طراحی فرش به کار می‌روند؟ تاریخچه زیراندازبافی در ایران چیست؟ و...

  کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به دلیل اهمیت آشنایی افراد با منابع مرجع و ضرورت استفاده از این دسته از منابع برای انجام پژوهش، نمایشگاه‌هایی از منابع مرجع موجود در کتابخانه برپا خواهد کرد.

 هفدهمین نمایشگاه موضوعی دوهفتگی با موضوع «قالی و قالیبافی» از تاریخ 12 تا 24 مرداد ماه 1398 برگزار می‌شود. با استفاده از منابع این نمایشگاه می‌توانید به پرسش‌هایی که در ذهن‌تان دارید، پاسخ دهید.

کتابداران مرجع کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد مشتاقانه آماده دریافت نظرات و پاسخ‌گویی به پرسش‌های علاقه‌مندان هستند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: