کد خبر: 42270
تاریخ انتشار: شنبه, 22 شهریور 1399 - 14:51

داخلی

»

کتاب

جلد دهم «زمانه‌ات را بشناس» منتشر شد

منبع : مجمع ناشران انقلاب اسلامی
جلد دهم «زمانه‌ات را بشناس» در 192 صفحه در قطع وزیری منتشر شد.
جلد دهم «زمانه‌ات را بشناس» منتشر شد

به گزارش لیزنا، جلد دهم «زمانه‌ات را بشناس» توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت منتشر شده است. در روایات نسبت به مطالعه تاریخ و داشتن تحلیل صحیح از حوادث تأکید بسیار شده است. قرآن کریم نیز در قصص احسن خود به روایت تاریخ و قصه‌های آن پرداخته و به نکات مهم و عوامل ثبات قدم در مسیر حق و نیز عامل لغزش‌ها و انحرافات می‌پردازد. امام خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به این امر اهتمام ویژه داشتند، به طوری که امام خمینی طی حکمی به حجت‌الاسلام سیدحمید روحانی امر تدوین تاریخ انقلاب اسلامی را با خصوصیاتی سپردند. رهبری فرزانه انقلاب نیز به ضرورت مطالعه تاریخ و تحلیل درست وقایع و تقویت حافظه تاریخی ملت و حفظ آن از تحریف، بارها تأکید نموده‌اند و در بیانات اخیر خود در روز عید قربان (10/5/99) به مسئله «تحریف» واقعیت‌ها و وقایع و آدرس غلط دادن در کنار «تحریم» پرداخته و پیروزی بر «تحریف» را مساوی با شکست کامل «تحریم» دانسته‌اند و به حق نیز چنین است.

   در مجموعه «زمانه‌ات را بشناس» با وقایع مهم داخلی وبین‌المللی و تحلیل صحیح این وقایع از نگاه رهبرمعظم انقلاب اسلامی آشنا می‌شویم به گونه‌ای که تشخیص سره از ناسره و حق از باطل ممکن می‌گردد. در این مجموعه نسبت به اشخاص و وقایعی که رهبری به آنها اشاره گذرا داشته‌اند، به صورت پاورقی، توضیحات لازم داده شده و تصاویر مناسب نیز انتخاب و مجموعه را گویا و جذاب نموده است. این مجموعه ابتدا به مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی ارائه و پس از اخذ تأییدیه آنان جهت اخذ مجوز انتشار به معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه شده است.

جلد دهم این مجموعه در 192 صفحه در قطع وزیری با قیمت 20 هزار تومان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت که گردآورنده و تدوین کننده آن نیز هست، منتشر شده است. علاقه‌مندان جهت دریافت این کتاب با تلفن های 66411151 ـ 09352300564 تماس حاصل فرمایند.

برچسب ها :