کد خبر: 44726
تاریخ انتشار: دوشنبه, 01 آذر 1400 - 12:06

داخلی

»

کتاب

توضیح معاون وزارت ارشاد اسلامی درباره توافق مجدد با شرکت پست

منبع : روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تفاهم معاونت امور فرهنگی با پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران توضیحاتی ارایه داد.
توضیح معاون وزارت ارشاد اسلامی درباره توافق مجدد با شرکت پست

به گزارش لیزنا، یاسر احمدوند با اشاره به گفت‌و‌گوهای مکرر با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای استمرار خدمات پستی به ناشران  گفت: به‌رغم تلاش‌های صورت ‌گرفته و جلسات و مذاکرات متعدد هنوز با شرکت پست درباره استمرار خدمات پستی به ناشران به توافق نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: قرارداد جدیدی که شرکت پست پیشنهاد داده است منجر به افزایش هزینه‌های پستی ناشران خواهد شد. با توجه به استفاده گسترده ناشران از این خدمات که بخشی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت می‌شود و بار مالی این توافق برای این وزارتخانه حدود پانزده میلیارد تومان است، هنوز امکان عقد قرارداد جدید فراهم نشده است.

احمدوند اظهار امیدواری کرد: امیدواریم بتوانیم با تعامل خوب و‌ نگاه فرهنگی وزارت ارتباطات همچنان ناشران و‌ کتابخوانان از خدمات شرکت پست بهره‌مند باشند.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تصریح کرد: توجه به فعالیت‌های فرهنگی مد نظر قانونگذار بوده است و امیدواریم مصوبات حمایتی از عرصه فرهنگ مورد توجه دستگا‌ه‌های ارایه‌دهنده خدمات باشد.