کد خبر: 43855
تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 خرداد 1400 - 07:58

داخلی

»

کتابخانه و کتابداری

انتشار فراخوان ارسال آثار برای انتشار در شماره جدید خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری جنوب کشور

منبع : لیزنا
شماره آینده خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری جنوب کشور به موضوع «ارزیابی علم و فناوری» اختصاص داده شده است.
انتشار فراخوان ارسال آثار برای انتشار در شماره جدید خبرنامه الکترونیکی انجمن کتابداری جنوب کشور

به گزارش لیزنا، زهرا شاه نظرنژاد، مسئول روابط عمومی انجمن کتابداری منطقه جنوب کشور با اعلام این خبر افزود: با همت و تلاش کمیته انتشارات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه منطقه جنوب کشور و همچنین دبیران بخش ­های مختلف خبرنامه، شماره چهارم از دوره چهارم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه جنوب کشور به صورت الکترونیکی منتشر شد. علاقمندان می­ توانند برای مطالعه این شماره خبرنامه که به موضوع " کتابخانه ها و فناوری های نوظهور "پرداخته به آدرس  ilisasrb.ir/nameh مراجعه کنند.

این خبرنامه شامل بخش های سخن سردبیر، یادداشت های علمی،‌گفتگو، تجربه (خاطره)، تازه ها،‌ معرفی کتاب و پایگاه های اطلاعاتی است و با پشتکار و جدیت تمامی دست اندرکاران نشریه منتشر شده است.

وی گفت: شماره آتی خبرنامه به موضوع " ارزیابی علم و فناوری " خواهد پرداخت؛ لذا از تمامی علاقمندان،‌ پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان دعوت می شود مطالب ارزشمند خود را حداکثر تا 20 تیر 1400 به نشانی پست الکترونیکی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا در صورت پذیرش،‌ به نام خود آن ها در شماره بعدی نشریه منتشر شود.