کد خبر: 41472
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 27 فروردين 1399 - 10:07

داخلی

»

کتابخانه‌های عمومی

مسابقه قصه‌گویی مجازی «زیر گنبد کبود» ویژه کودکان و نوجوانان

منبع : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
انجمن قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، برای نخستین بار مسابقه قصه‌گویی مجازی با عنوان «زیر گنبد کبود» را برگزار می‌کند.
مسابقه قصه‌گویی مجازی «زیر گنبد کبود» ویژه کودکان و نوجوانان

به گزارش لیزنا، به دنبال طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به سبب گسترش بیماری کرونا، انجمن قصه‌گویی کانون استان قزوین با انتشار فراخوان مسابقه قصه‌گویی مجازی ویژه کودکان و نوجوانان با عنوان «زیر گنبد کبود» همراه با تلاش برای احیای سنت دیرینه قصه‌گویی و انس کودکان و نوجوانان با آن، برای ایجاد روحیه پرنشاط در مخاطبان خود در این روزها قدم برداشته است.

مسابقه قصه‌گویی مجازی «زیر گنبد کبود» ویژه کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده است.

کودکان ۷ تا ۱۰ سال می‌توانند از روی کتاب قصه‌گویی و نوجوانان ۱۱ تا ۱۷ سال به شیوه روایت، در این مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال فیلم‌های قصه‌گویی تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ تعیین شده است و حداکثر مدت زمان قصه‌گویی‌ها باید ۴ دقیقه باشد.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه باید قصه‌گویی‌های خود را به صورت افقی فیلم‌برداری کنند و قصه‌گویی آنان نباید پیش از این در جایی منتشر شده باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال فیلم‌های خود، به بخش پیام خصوصی(دایرکت) صفحه اینستای انجمن قصه‌گویی کانون استان قزوین به نشانی anjomangheseh.qazvin@ مراجعه کنند.

قصه‌گویی‌ها در صفحه اینستای انجمن قصه‌گویی استان قزوین بارگذاری می‌شود و به ۳ قصه در هر گروه سنی (۷ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۷ سال) که بیشترین لایک را دریافت کرده باشند، جایزه‌ای تعلق می‌گیرد و اعضای ۱۵ تا ۱۷ سال ساکن استان قزوین، نیز عضو انجمن قصه‌گویی کانون می‌شوند.