کد خبر: 28310
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396 - 10:34

داخلی

»

اخبار کتاب

با حکم سید عباس صالحی

 انتصاب اعضای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب تهران

منبع : لیزنا
با حکم رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعضای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند.
 انتصاب اعضای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش لیزنا، براساس اعلام ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با حکم سید عباس صالحی؛ معاون وزیر و رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران لادن حیدری ، محمود آموزگار، مهدی اسماعیلی راد، سید محمود حسینی، محمد سلگی، احمد کمالی نژاد، علی فریدونی و  امیرمسعود شهرام‌نیا به عنوان «اعضای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب شدند.

در متن احکام صادر شده برای افراد نام‌برده آمده است:

«نظر به سوابق و تجربه ارزشمند فرهنگی و به منظور نظارت ضابطه‌مند بر عملکرد ناشران، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات رسیدگی به تخلفات ناشران سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن سرلوحه قراردادن قوانین و مقررات و تلاش همه جانبه برای سالم سازی حوزه نشر، با صرف وقت مناسب و شرکت منظم در جلسات هیات با قاطعیت و رعایت عدالت و انصاف در در رسیدگی به پرونده‌های ارجاعی کوشا باشید.»

همچنین در احکامی جداگانه داود موسایی و هومان حسن پور به ترتیب به عنوان «عضو هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در بخش خارجی» و «عضو هیات رسیدگی به تخلفات ناشران داخلی» سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شدند.

بر اساس این گزارش، سیاُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

برچسب ها :
خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: