کد خبر: 36929
تاریخ انتشار: دوشنبه, 19 شهریور 1397 - 15:27
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

بررسی کتاب «پژوهشی انتقادی کاربردی در مکتب های ادبی» در سرای اهل قلم

منبع : روابط عمومی موسسه خانه کتاب
کتاب «پژوهشی انتقادی کاربردی در مکتب های ادبی» چهارشنبه (۲۱ شهریور ماه) در سرای اهل قلم بررسی می شود.
بررسی کتاب «پژوهشی انتقادی کاربردی در مکتب های ادبی» در سرای اهل قلم

 به گزارش لیزنا، نشست معرفي و بررسي كتاب «پژوهشي انتقادي كاربردي در مكتب  هاي ادبي» چهارشنبه (۲۱ شهريور ماه) با حضور  عيسي امن خاني، علي تسليمي، مريم حسيني و ابوالفضل حري در سراي اهل قلم برگزار  مي شود.

كتاب«پژوهشي  انتقادي كاربردي  در مكتب  هاي ادبي» به معرفي مكتب‌ها در متن‌هاي وابسته و نقد نظريات بنيان‌گذاران آنها و نيز به تفاوت‌ها و موقعيت‌هاي گذارشان پرداخته است. متن‌هاي غربي از روزگاران باستان تا امروز گزينش و گاه ترجمه گرديده و از ديدگاه صاحب‌نظران همان مكتب‌ها بررسي و نقد شده‌اند. اين كار دربارۀ نويسندگان و شاعران ايراني نيز صورت گرفته است و ايران داستاني ديگر دارد؛ ممكن است يك نويسندۀ ايراني با همۀ مكتب‌هاي ادبي گذشته و حالش يك‌جا آشنا بوده و از همه يا بسياري از شگردهايشان در آثار خود و حتي در يك اثر بهره برده باشد.

علاقمندان براي حضور در نشست نقد و بررسي كتاب«پژوهشي انتقادي كاربردي در مكتب  هاي ادبي»چهارشنبه ۲۱ شهريور ماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ به سراي اهل قلم واقع در خيابان انقلاب، خيابان فلسطين جنوبي، ‌كوچه خواجه نصير، پلاك ۲، مراجعه كنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: