کد خبر: 30339
تاریخ انتشار: دوشنبه, 13 شهریور 1396 - 14:30

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دکتر معین کرج

منبع : لیزنا
مسئول کتابخانه عمومی دکتر معین کرج از اهدای ۳ هزار جلد کتاب توسط شهروندان شهرستان کرج به کتابخانه عمومی دکتر معین در طول هفته دولت خبر داد.
اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دکتر معین کرج

فریبا کتابی مسئول کتابخانه عمومی دکتر معین کرج در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با اشاره به اهدای کتاب به این کتابخانه، بیان کرد: شهروندان شهرستان کرج در طول هفته دولت ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه عمومی دکتر معین اهداء کردند.

وی با بیان اینکه اهدای کتاب، اهدای اندیشه و دانایی است، گفت: جامعه‌ ما امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به مشارکت مردم در موضوع فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد؛ امیدوارم مردم فهیم و فرهیخته‌مان با اهدای کتاب گامی موثر در پیشبرد و ترویج فرهنگ مطالعه مفید بردارند.

 

گفتنی است کتابخانه عمومی دکتر معین کرج یکی از کتابخانه‌های عمومی استان البرز است که از سال ۱۳۶۰ مشغول خدمت‌رسانی به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: