کد خبر: 33351
تاریخ انتشار: شنبه, 05 اسفند 1396 - 10:11

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اهدای بیش از ۱هزار و ۸۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی آیت الله ذبیحی در خراسان شمالی

منبع : لیزنا
 همزمان با آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) روستای مایوان شهرستان فاروج بیش از ۱۸۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی آیت الله ذبیحی این روستا اهدا کرد.
اهدای بیش از ۱هزار و ۸۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی آیت الله ذبیحی در خراسان شمالی

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نفیسه نجاتی مسئول کتابخانه  آیت الله ذبیحی از اهدای بیش از ۱۸۰۰ جلد کتاب به این کتابخانه  توسط هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) روستای مایوان  خبرداد.

نجاتی گفت: اهدای کتاب یک سنت حسنه است که فرصت تبادل دانایی را ایجاد می کند و  فرهنگسازی برای اهدای کتاب، یکی از بهترین روش ها برای ارتقای سطح مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است و باید اهدا کنندگان کتاب را به نحو مقتضی معرفی و تشویق کرد.

وی افزود: ارزش مالی این تعداد کتاب حدود ۳۰ میلیون ریال است که توسط هیئت امنای مسجد روستای مایوان به این کتابخانه اهدا شده است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: