کد خبر: 36133
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 11 مرداد 1397 - 10:38
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

برپایی ایستگاه نقاشی با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زنجان

منبع : لیزنا
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان، ایستگاه نقاشی رضوی برپا کرد.
برپایی ایستگاه نقاشی با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زنجان

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، همزمان با دهه کرامت و ایام مبارک ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع)، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان، ایستگاه نقاشی رضوی برپا کرد.

این برنامه که در محل پارک بسیج شهر سلطانیه برگزار شد با استقبال پرشور مردم همراه بود و طی آن خانواده ها و کودکان با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی آشنا شدند.

همچنین کودکان با حضور در نشست قصه گویی و شعرخوانی ویژه جشنواره، به نقاشی از داستان های منابع جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.

گفتنی است؛ دو کتاب «مژده گل» و «مهمان خراسان» از منابع معرفی شده برای بخش کودک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی است که کودکان رده سنی ۴ تا ۱۱ سال می توانند علاوه بر تصویرسازی قصه ها و اشعار آنها، در بخش پویش مجازی جشنواره نیز شرکت کنند.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: