کد خبر: 36957
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 21 شهریور 1397 - 11:26
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

افتتاح بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز
بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج ۲۰ شهریور ماه پس از انجام عملیات نوسازی، با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور افتتاح شد.
افتتاح بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج

 به گزارش لیزنا، در مراسمی با حضور مرتضی محمدزاده، مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ معاونین اداره کل و جمعی از کارشناسان ستادی، روز سه شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج به بهره برداری رسید.

بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج با بیش از ۳۵۰ عضو نابینا دارای ۵۸۰ عنوان کتاب بریل و ۶۲۰۰ کتاب گویا است. طی تعمیرات عمرانی انجام شده در یک ماه گذشته، مساحت این بخش افزایش چشمگیری یافت و با تغییرات ایجاد شده و انجام اقداماتی در راستای شاداب سازی فضا، بخش نابینایان آماده ارائه خدمات مطلوب به اعضا و مراجعه کنندگان است.

لازم به ذکر است کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج، تنها پایگاه فرهنگی استان البرز است که به نابینایان خدمات کتابخانه ای ارائه می دهد. همچنین در این کتابخانه تجهیزات و امکانات مناسبی برای تبدیل منابع چاپی به کتاب گویا و نیز چاپگر بریل وجود دارد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: