کد خبر: 38285
تاریخ انتشار: یکشنبه, 23 دی 1397 - 10:04
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد از همسر دو جانباز دفاع مقدس تجلیل کرد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد
 همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با حضور در منزل دو تن از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس، از صبر و استقامت همسران آنان تقدیر کرد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی یزد از همسر دو جانباز دفاع مقدس تجلیل کرد

به گزارش لیزنا، همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان صبح امروز (۲۲ دی ماه) با حضور در منزل دو تن از جانبازان شیمیایی دفاع مقدس، از صبر و استقامت همسران آنان تقدیر کرد.

رقیه دوست فاطمی‌ها در این دیدارها با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، صبر و استقامت همسران جانبازان را ستود و اقدام ارزشمند آنان در همراهی و پرستاری از همسران ایثارگرشان را نمونه‌ای بارز از صبر زینبی دانست.

وی همچنین در دیدار با خانواده جانبازان شیمیایی اعصاب و روان، حبیب‌الله رفیعی و حسین مؤمنی، لوح سپاس محمدعلی طالبی، استاندار یزد را به همسران این دو جانباز گرانقدر تقدیم کرد.

گفتنی است، در این دیدارهای صمیمی که به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب(س) صورت گرفت، زهره امیر چقماقی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نیز حضور داشت.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: