کد خبر: 39792
تاریخ انتشار: دوشنبه, 13 خرداد 1398 - 10:54
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

استاندار تهران مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران
استاندار تهران در پیامی عموم مردم استان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
استاندار تهران مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

به گزارش لیزنا، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی تهران در پیامی عموم مردم استان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مطالعه یکی از بهترین ابزارهای تعلیم و تربیت مدرن است. هیچ کدام از وسایل ارتباطی ژرفای لازم را در اندیشه، تفکر و خلاقیت انسان آن گونه که خواندن و نوشتن پدید می آورد، ایجاد نمی کند. از این رو ترویج کتاب و کتاب خوانی وظیفه و رسالت اصلی دست اندر کاران فرهنگ و دانش جامعه است.

آگاه سازی جامعه به کتابخوانی لازم ولی کافی نبوده و می باید به فعالیت در این حوزه ادامه دهیم. بنابراین برای تحقق بخشیدن به این امر استفاده از سایر ظرفیت ها الزامی است. در همین راستا جشنواره کتابخوانی رضوی تلاشی در خور تحسین و توجه برای انس گرفتن جامعه اسلامی با دانش و مطالعه و مصون ماندن از آسیب های اجتماعی و همچنین برجسته ساختن برکت وجود مقدس امام رضا(ع) و کریمان اهل بیت علیهم السلام در کشور عزیزمان ایران ترتیب داده است. ضمن دعوت از تمامی شهروندان عزیز استان تهران برای شرکت در این رویداد عظیم فرهنگی لازم است کتابخانه های عمومی نیز با حمایت، همراهی و همکاری مدیران و مسئولان دستگاه ها و سازمان های استانی و شهرستانی در ایجاد امکانات لازم و گستردگی آن متناسب با رشد جمعیت، تلاش کرده تا زمینه ساز گرایش بیش از پیش مردم به مطالعه و کتابخوانی به عنوان پشتیبان امر تحقیقات در استان و ضمانتی برای ارتقای جامعه در تمامی ابعاد باشیم.

انوشیروان محسنی بندپی

استاندار تهران

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: