کد خبر: 39943
تاریخ انتشار: دوشنبه, 17 تیر 1398 - 10:28
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

اختصاص بخشی از حقوق برخی کتابداران اصفهان به سیل زدگان

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان گفت: تعدادی از کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان بخشی از حقوق خود را به سیل زدگان اختصاص دادند.
اختصاص بخشی از حقوق برخی کتابداران اصفهان به سیل زدگان

 به گزارش لیزنا، امیر هلاکویی، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان گفت: با توجه به وقوع سیل ویرانگر در برخی مناطق کشور و خسارات جانی و مالی وارده و تأکیدات مقام معظم رهبری برای کمک‌ به سیل زدگان، برخی از کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان با اهدای بخشی از حقوق خرداد ماه خود، در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

وی افزود: وقوع سیل ویرانگر در برخی استان‌های شمالی (گلستان) و غربی و جنوبی خصوصا استان‌های لرستان و خوزستان، اگرچه می‌تواند هشداری برای مومنین جهت توجه بیشتر به پروردگار باشد، لکن در کنار آن می تواند آزمایشی برای همدلی و دلسوزی نسبت به هموطنان عزیز در مناطق سیل زده باشد. لذا تعدادی از پرسنل این استان در کمک به سیل زدگان در این امر خیر از دیگران پیشی گرفته و توشه ای برای آخرت خود برگرفته اند.

امیر هلاکویی در خاتمه گفت: پیشتر تمامی کتابخانه‌های عمومی استان پایگاه جمع آوری بسته‌های فرهنگی بودند و هدایای اهدایی علاقه مندان و مردم عزیز من جمله کتاب‌ها، اسباب بازی‌ها و سایر هدایای فرهنگی به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: