کد خبر: 41389
تاریخ انتشار: شنبه, 02 فروردين 1399 - 06:15

داخلی

»

همایش

همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی آذرماه برگزار می‌شود

منبع : پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور
منصور کوهی رستمی از تمدید مهلت ارسال مقالات و تعویق برگزاری همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه‌های عمومی خبر داد.
همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی آذرماه برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، منصور کوهی رستمی، دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی از تعویق برگزاری همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی و تمدید مهلت ارسال مقالات به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  خبر داد.

دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی اظهار کرد، این روزها کشورمان درگیر انتشار ویروس کرونا است و به همین واسطه به منظور مقابله بهتر با انتشار این ویروس، بسیاری از برنامه های علمی فرهنگی و هنری که قرار بود در فروردین و اردیبهشت در کشور برگزار شود به تعویق افتاده است.

وی ادامه داد:  براین اساس کمیته علمی و اجرایی همایش ملی «کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی» زمان برگزاری این همایش را در تاریخ ۲۵ و ۲۶ آذر ماه سال ۹۹ و مهلت ارسال مقالات را نیز تا ۱۵ مهرماه ۹۹ تمدید کرد.  

رستمی با بیان اینکه علاقه مندان می توانند از این فرصت برای نگارش و ارایه مقالات خود استفاده کنند، افزود: استادان، پژوهشگران، دانشجویان و کتابدارانی که قبلاً مقالات خود را ارسال کرده اند، می توانند  مقالات خود  را اصلاح  و ارسال کنند.

منصور کوهی رستمی افزود: این همایش در محورهای خدمات و برنامه های متناسب با نقش های اجتماعی کتابخانه های عمومی، کتابخانه های عمومی و اجتماع‌سازی،  کتابخانه های عمومی به مثابه یک تکنولوژی اجتماعی ، کتابخانه ها در سپهر عمومی، کتابخانه های عمومی و آسیب های اجتماعی،  کتابخانه های عمومی و بحران طبیعی، جنبه های اقتصادی کتابخانه های عمومی: تولید اشتغال، کارآفرینی و کسب و کار و مفاهیم اجتماعی مرتبط با کتابخانه های عمومی برگزار می شود.

وی ادامه داد: استادان، پژوهشگران، دانشجویان، کتابداران و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات  تا ۱۵ مهرماه به سایت www.hamayesh.ipla.ir  مراجعه نمایند.