کد خبر: 29109
تاریخ انتشار: چهارشنبه, 14 تیر 1396 - 11:37
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

اعلام آمادگی انتشارات نیستان برای چاپ آثار هنرجویان آل‌جلال

منبع : لیزنا
در پی چاپ مجموعه داستان شاگردان دوره داستان‌نویسی آل‌جلال با عنوان «قرار ساعت 22» انتشارات کتاب نیستان برای چاپ آثار دیگر هنرجویان این دوره اعلام آمادگی کرد.
اعلام آمادگی انتشارات نیستان برای چاپ آثار هنرجویان آل‌جلال

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، نخستین جلد از داستان‌های کوتاه ادب‌جویان دوره آل‌جلال که نویسندگی را زیر نظر داوود غفارزادگان آموخته‌اند، در خلال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اردیبهشت 96 با عنوان «قرار ساعت 22» رونمایی شد. این مجموعه‌، شامل 32 داستان کوتاه ادب‌جویان کارگاه داوود غفارزادگان است که در سال گذشته به صورت حضوری و در گروه‌های مجازی زیر نظر این نویسنده فعالیت کرده و داستان‌نویسی آموخته‌اند.

بر اساس این گزارش، پس از انتشار مجموعه داستان «قرار ساعت 22»، این اثر برای دریافت نظرات اهالی نشر و رسانه در اختیار موسسات انتشاراتی و منتقدان مطبوعاتی قرار گرفت و بازخوردهایی در رسانه‌های جمعی پیدا کرد.

انتشارات کتاب نیستان در نامه‌ای به بنیاد شعر و ادبیات داستانی، گردآوری و انتشار این کتاب را کاری «ارزشمند و دوراندیشانه» خوانده و آمادگی این موسسه انتشاراتی را برای معرفی ادب‌جویان دوره آل‌جلال به منظور چاپ دیگر آثار آن‌ها در دو قالب رمان و داستان کوتاه اعلام کرده است.

 

«قرار ساعت 22» شامل 32 داستان در 224 صفحه و شمارگان یک هزار نسخه، اردیبهشت امسال از سوی انتشارات «عصر داستان» وابسته به بنیاد شعر و ادبیات داستانی منتشر شد.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: