کد خبر: 37577
تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 مهر 1397 - 08:55
ایمیل
چاپ

داخلی

»

اخبار کتاب

باغ مخفی در قطع جیبی منتشر شد

منبع : روابط عمومی انتشارات قدیانی
رمان "باغ مخفی" اثر "فرانسس هاجسن برنت" در قطع جیبی منتشر شد.
باغ مخفی در قطع جیبی منتشر شد

 به گزارش لیزنا، رمان "باغ مخفی" اثر "فرانسس هاجسن برنت" با ترجمه‌ی "مهرداد مهدویان"  در قطع جیبی وارد بازار کتاب شد.

 باغ مخفی داستان دخترکی است به نام مری. مری را هیچ کس نمی‌خواست و دوست نداشت. بعد از مرگ والدین و دایه اش، او را از هند به انگلستان آوردند تا در خانه‌ی عمویش زندگی کند؛ خانه‌ای غمگین و ساکت. روزی هنگام پرسه زدن در باغ، به دیوارهای بلندی برمی‌خورد که گویی هیچ راهی برای ورود به آنجا نیست. کسی به باغ پشت دیوارها دسترسی ندارد، امّا اینکه مری چگونه می‌تواند داخل باغ اسرار آمیز شود و چه اتفاقی برایش می‌افتد، نوعی تردستی یا جادو یا شاید معجزه است. معجزه‌ای که هنوز هم دارد اتفاق می‌افتد. سال‌ها از نوشتن این کتاب می‌گذرد. کودکانی که آن را خوانده‌اند شاید دیگر مادربزرگ و پدربزرگ شده اند، اما این داستان معجزه هرگز تمام نشده است. مراقب این کتاب باشید! شاید حتی وقتی بزرگ تر شدید، دوباره از خواندنش لذّت ببرید ...

 فرانسس الیزا هاجسون برنت در سال ۱۸۴۹ در منچستر انگلستان متولد شد. وی از ۱۶ سالگی شروع به نوشتن داستان برای بزرگ‌سالان و کودکان کرد. دو داستان نخستین او، «لرد فانترلوی کوچک» و «پرنسس کوچولو» از محبوبیت جهانی برخوردار شدند. ولی کتاب باغ مخفی، در مورد کودک بداخلاق و خشنی نوشته شد که گویی تنها مواجهه با چیزی حیرت‌انگیز، می‌تواند تغییری در اخلاق او بدهد.

 انتشارات قدیانی رمان باغ مخفی را در نوبت چاپ اول، قطع جیبی، تیراژ 550 نسخه با  قیمت 17000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. 

 

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: