کد خبر: 32356
تاریخ انتشار: شنبه, 09 دی 1396 - 14:26
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

۳۵ عنوان کتاب مرجع به کتابخانه شهید پیرزاده گناباد اهدا شد

منبع : لیزنا
  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد از اهدای ۳۵ عنوان کتاب مرجع از سوی مادر شهید محمد پیرزاده به کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا خبر داد.
۳۵ عنوان کتاب مرجع به کتابخانه شهید پیرزاده گناباد اهدا شد

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد، از اهدای ۳۵ عنوان کتاب مرجع به ارزش ۱۸ میلیون ریال از سوی مادر شهید محمد پیرزاده به کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا خبر داد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گناباد در دیدار با خانواده این شهید گران‌قدر، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه عمومی شهید پیرزاده، از حمایت‌های مادی و معنوی این خانواده تقدیر کرد و گفت: در حال حاضر کتابخانه عمومی شهید پیرزاده دارای منابع غنی و سالن‌های مطالعه است که همه اهالی روستا و روستاهای اطراف و حتی شهرستان گناباد از این کتابخانه استفاده می‌کنند؛ همه این برکات به لطف خدا و همکاری خوب خانواده شهید پیرزاده بوده است.

در این دیدار مادر شهید پیرزاده بیان کرد: از سال ۱۳۵۹ که فرزندم به شهادت رسید و اولین شهید شهرستان گناباد بود با همکاری پدر او، تصمیم به ساخت کتابخانه‌ای در روستا گرفتیم. از اینکه در این راه قدم برداشته‌ایم، بسیار سربلند و خوشحال هستیم و تا جایی که برایمان مقدور باشد، حامی این کتابخانه خواهیم بود.

 

گفتنی است، کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا در حال حاضر دارای  ۱۸۴۲۴ نسخه کتاب و ۳۴۰ عضو است.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: