کد خبر: 39661
تاریخ انتشار: پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 - 12:35
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه های عمومی

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان:

برگزاری جشنواره شهروند کتابخوان در مدارس و بوستانهای مشهد

منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی
طرح ابتکاری جشنواره شهروند کتابخوان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی در مدراس و بوستانهای مشهد در حال برگزاری است.
برگزاری جشنواره شهروند کتابخوان در مدارس و بوستانهای مشهد

به گزارش لیزنا، طرح ابتکاری جشنواره شهروند کتابخوان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان با موضوع جشنواره کتابخوانی رضوی در مدراس و بوستانهای مشهد در حال برگزاری است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد گفت: این جشنواره به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس،پارکها و بوستانهای مشهد برگزار می شود.
محمد رضا بدیع زادگان ادامه داد: ایام ماه مبارک رمضان و دورهمی های خانواده های روزه دار در پارکها و بوستانها بستری مناسب برای اجرای طرح ابتکاری و خلاقانه جشنواره شهروند کتابخوان بود و از این جشنواره شاد و سرگرم کننده و درعین حال مبتنی بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و فراهم کردن زمینه های مشارکت مردم در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی استقبال بسیار خوبی به عمل آمده است.
وی ادامه داد: ایستگاه مطالعه برای بزرگسالان،شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی با خلاصه نویسی کتابهای جشنواره،ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان، برگزاری مسابقه برای کودکان و نوجوانان و اجرای برنامه عروسکی عمو توانا و هدهد خوش خبر از دیگر بخشهای جشنواره شهروند کتابخوان است.
بدیع زادگان ادامه داد: در مدارس نیز دانش آموزان ضمن حضور در برنامه های شاد و سرگرم کننده جشنواره از برنامه هایی مانند اجرای گروه سرود آوای رضوان، رادیو کتاب، سه اجرای تئاتر با موضوع زندگانی امام رضا(ع) در جشنواره کتابخوانی رضوی نیز شرکت می کنند.
وی یادآور شد: از ابتدای ماه مبارک رمضان در مدارس و بوستان کوهسنگی مشهد مقدس 20برنامه اجرا شده است و در شبهای آینده نیز این برنامه در بوستان حجاب مشهد برگزار خواهد شد.

 

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: