کد خبر: 37816
تاریخ انتشار: شنبه, 17 آذر 1397 - 13:33
ایمیل
چاپ

داخلی

»

مطالب کتابداری

»

کتابخانه و کتابداری

شماره دوم خبرنامه انجمن کتابداری ایران- شاخه فارس منتشر شد

منبع : روابط عمومی انجمن کتابداری ایران - شاخه فارس
شماره دوم از دوره دوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ شاخه فارس به صورت الکترونیکی منتشر شد.
 شماره دوم خبرنامه انجمن کتابداری ایران- شاخه فارس منتشر شد

به گزارش لیزنا، با پیگیری ها و تلاش های کمیته انتشارات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ  شاخه فارس و همچنین دبیران بخش های مختلف خبرنامه، شماره دوم از دور دوم خبرنامه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ـ شاخه فارس به صورت الکترونیکی منتشر شد.

علاقمندان می توانند برای مطالعه این خبرنامه الکترونیکی به نشانی ilisafars.ir/nameh مراجعه نمایند. 

خبرنامه مذکور شامل بخش های سخن سردبیر، یادداشت های علمی، گفتگو، تجربه (خاطره)، تازه ها، معرفی کتاب و پایگاه های اطلاعاتی است که با همت تمامی دست اندرکاران نشریه منتشر شده است.

خبرنامه انجمن به صورت موضوعی منتشر می شود که شماره جاری آن به موضوع «برنامه ریزی درسی علم اطلاعات و دانش شناسی» پرداخته است. در این رابطه مطلبی از  دکتر جعفر مهراد تحت عنوان «برنامه درسی علم اطلاعات و دانش شناسی در گذر زمان» و  دکتر زهیر حیاتی با عنوان  «از رویا تا واقعیت» و مصاحبه ای با سید ابراهیم عمرانی منتشر شده است که مطالعه آنها به علاقه مندان پیشنهاد می شود.

شماره آتی خبرنامه نیز به موضوع «ادبیات کودک و نوجوان» خواهد پرداخت، لذا  تمامی علاقمندان، پژوهشگران، نویسندگان و دانشجویان می توانند مطالب  خود را در قالب: مقاله علمی، گزارش، تجربه و خاطره، معرفی کتاب و پایگاه اطلاعاتی، تازه ها، گفتگو و مصاحبه با صاحب نظران و دانشجویان؛ حداکثر تا پایان دی ماه 1397 به نشانی پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا در صورت پذیرش، به نام خود آن ها در شماره بعدی نشریه منتشر شود.

خواهشمند است جهت تسهیل ارتباط خود با لیزنا، در هنگام ارسال پیام نکات ذیل را در نظر داشته باشید:
۱. از توهین به افراد، قومیت‌ها و نژاد‌ها خودداری کرده و از تمسخر دیگران بپرهیزید و از اتهام‌زنی به دیگران خودداری نمائید.
۲.از آنجا که پیام‌ها با نام شما منتشر خواهد شد، بهتر است با ارسال نام واقعی و ایمیل خود لیزنا را در شکل دهی بهتر بحث یاری نمایید.
۳. از به کار بردن نام افراد (حقیقی یا حقوقی)، سازمان‌ها، نهادهای عمومی و خصوصی خودداری فرمائید.
۴. از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمائید.
۵. حتی الامکان از ارسال مطالب با زبانی غیر از فارسی خودداری نمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر: